Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Rod Stewart zaśpiewa w Krakowie i w Gdańsku

Zgłoś nadużycie
Rod Stewart wraca do Polski na dwa koncerty. Po sukcesie majowego występu w Łodzi, gwiazdor ogłosił, że 19 lutego 2017 roku pojawi się w hali Tauron Arena Kraków, a dwa dni później w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

 

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszech czasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu "Hit Parader". Do największych przebojów Roda Stewarta należą "Handbagsand Gladrags", "You`re in My Heart", "Downtown Train", "Angel", "Sailing", "Do Ya Think I`m Sexy", "Hot Legs", "Baby Jane" czy "Rhythm of My Heart".

Będzie to piąta wizyta Roda Stewarta w Polsce. Wcześniej wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi.

Wejściówki na koncerty będzie można nabywać poprzez stronę Prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy poniedziałek, 12 grudnia, o godzinie 10:00.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję