Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Dawid Podsiadło robi sobie przerwę od muzyki

Zgłoś nadużycie
Dawid Podsiadło zakończył trasę koncertową i na pewien czas znika ze sceny. Popularny polski wokalista postanowił zrobić sobie przerwę.

 

Młody twórca, który zdobył rozgłos występując w programie "X Factor", od kilku lat nieprzerwanie pracuje.

- Od 2012 roku, od maja, kiedy miałem maturę, skończyłem szkołę muzyczną i skończyłem przygodę z talent show, to zaczęła się kolejna ogromna przygoda, czyli życie artysty - tłumaczył gwiazdor na antenie TVN24.

23-latek więc postanowił na chwilę rozstać się z muzyką, by nieco odpocząć i zasmakować życia z dala od show-biznesu.

- Nie wiem, jakie jest inne życie i chciałbym je zobaczyć - wyjaśniał. - Odpocząć, nabrać dystansu, poszukać inspiracji do nowych rzeczy, bo wydaje mi się, że rzeczy, które do tej pory zrobiłem, są pierwszym rozdziałem, albo raczej prologiem. I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze.

Wolny czas chce spędzić z rodziną i najbliższymi, za którymi - pochłonięty obowiązkami zawodowymi - bardzo się stęsknił. - Choć to uczucie tęsknoty i wyrzuty sumienia spowodowane tym, że tego czasu jest naprawdę mało, działa moim zdaniem dobrze na relację, przynajmniej w moim przypadku, bo to wszystko jest bardziej intensywne - dodał.

Podsiadło 9 grudnia zakończył imponującą trasę koncertową, której zwieńczeniem był występ na warszawskim Torwarze. - Nigdy nie graliśmy na naszym koncercie dla tylu osób, nigdy tak długo, z takim zestawem wyjątkowych artystów, w takim miejscu i w ogóle, w ogóle masakra - napisał kilka godzin przed występem na Facebooku. - Pozostaje mi tylko życzyć Wam przyjemnych chwil, bezpiecznej drogi na koncert i do domku potem. Dzisiaj coś się kończy. Oczywiście jednocześnie coś się zaczyna.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję