Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

FKA twigs prezentuje taneczny "Soundtrack 7"

Zgłoś nadużycie
FKA twigs opublikowała swój taneczny film zatytułowany "Soundtrack 7". Wszechstronna artystka opisuje projekt słowami: "ciało, pot, uczucie, mięśnie; bez retuszu, bez zbędnych dodatków".

 

Wokalistka jest pomysłodawczynią dzieła, a także jego reżyserką. Obraz realizowany był w Old Granada Studios w Manchesterze, między 9 a 15 lipca 2016, podczas tygodniowego pobytu artystki na Manchester International Festival.

FKA twigs wraz ze swoimi współpracownikami tworzyła spontaniczny film, a taneczne przedstawienia (jedno na dzień, realizowane przez 7 dni), odbywały się przed odbiorcami zaproszonymi do oglądania tego procesu.

Dzieło pokazywane było już w Brooklyn Academy of Music oraz w programie czwartym telewizji BBC. 35-minutowy film trafił też do sieci i można go obejrzeć poniżej.

"Soundtrack 7" ilustrują utwory "How`s That", "Ultraviolet" czy "Good to Love" połączone recytacją poematu Thomasa Wyatta "I Find No Peace" (są to fragmenty, które otwierały debiutancki album FKA twigs "LP1").

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję