Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

DJ Puffy tegorocznym mistrzem Red Bull Thre3style. Następny światowy finał odbędzie się w Polsce!

Zgłoś nadużycie
24 najlepszych DJ-ów z całego świata spędziło ostatni tydzień w Santiago (Chile), gdzie rywalizowali o tytuł Mistrza. Do ścisłego finału, który odbył się w nocy z 17 na 18 grudnia dostali się: DJ JFB, Dj Puffy, DJ You-Ki, Dj Beast Mode i DJ Trapment. Najlepszym okazał się Dj Puffy reprezentujący Barbados. Niespodzianką tego wieczoru było ogłoszenie następnego Światowego Finału Red Bull Thre3Style, który odbędzie się… w Polsce.

 

„Jestem fabryką energii. Przejąłem trofeum Najlepszego DJ Świata na następny rok. " - powiedział dwudziestopięcioletni Dj Puffy po ogłoszeniu jego zwycięstwa. Jego finałowy set porwał publiczność, a reprezentant Barbadosu udowodnił, że jest najlepszym party rockerem.

Od wtorku do piątku w klubach w Santiago odbyły się 4 imprezy kwalifikacyjne. Pierwszą z nich wygrał DJ JFB z Wielkiej Brytanii, drugą Dj Puffy, trzeciego wieczoru najlepszy był DJ You-Ki z Japonii, a czwartego - Dj Beast Mode z Australii. Jednym z przeciwników Australiczyka w kwalifikacjach był reprezentant Polski - Dj 69beats - który zaprezentował umiejętności na światowym poziomie i wzbudził podziw swoim finger drummingiem. Finałową piątkę zamknął Kanadyjczyk - DJ Trapment - który otrzymał dziką kartę.

Po niesamowitych finałowych setach, przyszedł czas na sety jurorów. Zagrali: DJ Nu-Mark, Scratch Bastid, Craze, Z-Trip i DJ Jazzy Jeff, którzy podtrzymali wysoki poziom energii i entuzjazmu zgromadzonej publiczności. Wszystkie sety, które można było usłyszeć podczas Red Bull Thre3Style są dowodem na to, że sztuka DJ-ingu osiągnęła wysoki poziom. Technologia pozwala na rozwój DJ-skich umiejętności i kreatywności, które wraz z dobrą selekcją i nietuzinkową osobowością DJ-a stanowią receptę na rozkręcenie imprezy i porwanie tłumu do zabawy.

Niespodzianką finałowego wieczoru było ogłoszenie miejsca, w którym odbędzie się kolejny miejscach jak Japonia, czy Azerbejdżan, tym razem odbędą się w Polsce!


PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW
PRO ZEIKO (Niemcy), BUZY FINGAZ (Austria), 69BEATS (Polska), DELTA (Włochy), FLINK (Szwajcaria), CROSS (Belgia), ABSTRACT (Holandia), STRESH (Francja), DINPEI (Tajwan), J.FITZ (Korea Południowa), YOU-KI (Japonia), BOMBER SELECTA (Tajlandia), RUSE (Nowa Zelandia), EAST MODE (Australia), N.E.Z (Azerbejdżan), TRAYZE (USA), TRAPMENT (Kanada), LAUTARO PALENQUE (Argentyna), DIEGO ZAPATA (Chile), DJ A (Brazylia) and JIMMIX (Meksyk), JFB (Wielka Brytania), PUFFY (Barbados) i CHES (Hiszpania).

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję