Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Trzymaj formę w rytm „You Are The One (Rework)”.

Zgłoś nadużycie
Krist Van D prezentuje nam teledysk do swojego najnowszego singla - „You Are The One (Rework)”. W nawiązaniu do tytułu utworu teledysk opowiada historię kilku wytrwale, z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem trenujących sportowców, którzy w swoich dyscyplinach chcą stać się „Numerem Jeden” i sięgnąć po najwyższe laury.

 

 

Sport to przecież nie tylko sport zawodowy - to także sport amatorski, który może, a nawet powinien uprawiać każdy z nas. Nie trzeba chyba nikogo dzisiaj przekonywać, jak ważna dla naszego funkcjonowania jest kondycja fizyczna oraz zdrowe odżywianie się. Wprawdzie one same nie zagwarantują nam sukcesu, ale zdecydowanie ułatwią dążenie do niego w każdej dziedzinie.
Zachęcamy więc do trenowania w rytm „You Are The One (Rework)" - wszak ćwiczyć zawsze lepiej w rytm dobrej muzyki, szczególnie że każdy z nas chce być kiedyś „numer Jeden".

 

Klip możecie zobaczyć poniżejKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję