Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Unikalny album słynnego projektu Gouryella

Zgłoś nadużycie
Gouryella to było coś nowego, brzmienie które miało wielki wpływ na rozwój sceny klubowej. Wzorowało się na nim wielu DJ i producentów z dzisiejszej czołówki. Album "From The Heavens", to znakomite podsumowanie. Historia muzyki trance w pigułce.

Gouryella to jeden z najbardziej znanych, tranceowych projektów wszech czasów. Założony w 1999 roku przez Ferry ego Corstena oraz DJa Tiësto, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów nowych brzmień. Single takie jak „Gouryella", „Walhalla" czy „Tenshi" uważane są za klasyki gatunku, które po dzień dzisiejszy usłyszeć można w klubach oraz na festiwalach. Ostatni z nich, znalazł się nawet na ścieżce dźwiękowej do gry „FIFA 2002".

Po trzech latach działalności, projekt został rozwiązany na rzecz solowych karier obydwu artystów. Teraz, ponad dekadę później, Ferry Corsten reaktywuje Gouryellę, prezentując dwa zupełnie nowe utwory „Anahera" i „Neba". Obydwa zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem, czego dowodem są pierwsze miejsca wśród bestsellerów Beatport oraz iTunes. Unikalną niespodzianką dla fanów jest specjalne, limitowane wydawnictwo zatytułowane „From The Heavens". Album i kompilacja w jednym. Wszystkie osiem singli Gouryelli, solowe nowości Corstena i specjalny dodatek od Dimension.

Fenomenalny zestaw, który powinien znaleźć się w kolekcji każdego fana klubowych brzmień!


Tracklista:
01. Ferry Corsten pres. Gouryella - Intro
02. Ferry Corsten pres. Gouryella - Gouryella
03. Ferry Corsten pres. Gouryella - Ligaya
04. Ferry Corsten - Drum s A Weapon
05. Ferry Corsten pres. Gouryella - Gorella
06. Ferry Corsten - Voema
07. Ferry Corsten - Follow You
08. Dimension - Dopamina
09. Ferry Corsten pres. Gouryella - Walhalla
10. Ferry Corsten pres. Gouryella - Tenshi
11. Ferry Corsten pres. Gouryella - Anahera
12. Ferry Corsten pres. Gouryella - NebaPREMIERA: 13.01.2017, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję