Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Gwiazdy Audioriver

Zgłoś nadużycie
Organizatorzy festiwalu Audioriver podali kolejnych kilkanaście gwiazd, które jednocześnie zamykają zagraniczny program głównej części wydarzenia, czyli tej odbywającej się na plaży nad Wisłą. Lista koncertów powiększyła się właśnie o występy Birdy Nam Nam, ZHU, Mount Kimbie live, Kraak & Smaak, Jorisa Voorna, Stephana Bodzina live, Nicole Moudaber, Mind Against, Enrico Sangiuliano, Klute, Total Science, BCee, Halogenix oraz MC: LowQui, Wreca i DRS-a. 12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca w Płocku.

W dzisiejszym ogłoszeniu jak na dłoni widać różnorodność gatunkową i rozmach płockiego festiwalu. Aż trzy projekty to pełnowymiarowe zespoły pokazujące, że muzyka elektroniczna świetnie sprawdza się nie tylko w klubach, ale i na wielkich scenach. ZHU to sensacja ostatnich kilku lat - trudno znaleźć kogoś, kto choćby raz nie trafił na jego hit „Faded" czy jedną ze świetnych produkcji z debiutanckiego albumu „Generationwhy", który ukazał się przed rokiem. Podobnie jak ZHU, na pełnowymiarowy koncert przyjedzie duet Mount Kimbie, który ostatni album wydał w 2013 roku, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce dostaniemy nową płytę. Eksperymentujący Brytyjczycy zagrają na T-Mobile Electronic Beats Stage.

ZHU - Faded: https://youtu.be/zk3r-K8TQ5g
Mount Kimbie ft. James Blake - We Go Home Together: https://youtu.be/Q-7wzb7sRg8

Holenderskie trio Kraak & Smaak także na koncertach rozwija się do kilkuosobowego bandu, który w tym roku na Audioriver zagra nie tylko hity wydane przez blisko 15 lat działalności zespołu, ale przede wszystkim utwory z wydanej przed rokiem płyty „Juicy Fruit", na której znajdziemy mnóstwo słońca i funku. W kilkuosobowym składzie przyjedzie także Birdy Nam Nam, choć to nie jest klasyczny zespół, a trzech genialnych turntablistów, którzy przed rokiem wydali długo wyczekiwany album, „Dance Or Die"

Kraak & Smaak - I Don t Know Why: https://youtu.be/g25aULmdSus
Birdy Nam Nam - U.R.A.O: https://youtu.be/3eLYUMLk_3o

Jak przystało na Audioriver, reprezentacja house u i techno w dzisiejszym ogłoszeniu także jest piekielnie mocna. Pierwszy występ live Stephana Bodzina w Polsce, debiut słynnej Nicole Moudaber na płockiej plaży czy powrót autora jednego z najsłynniejszych finałów Audioriver w historii: Jorisa Voorna - to tylko niektóre z dobrych wiadomości. A przecież jest jeszcze powrót do Circus Tent duetu Mind Against oraz pierwszy polski występ reprezentanta wytwórni Drumcode i Gem: Enrico Sangiuliano.

Stephan Bodzin live - Boiler Room: https://youtu.be/Hv_oF2ol_Ks
Nicole Moudaber & Skin - Someone Like You: https://youtu.be/UomJpXtx-sU
Joris Voorn Boiler Room ADE DJ Set: https://youtu.be/0NGWzaWnZ40
Mind Against - Essential Mix: https://youtu.be/yB3ug2jRFy0
Enrico Sangiuliano - Moon Rocks: https://youtu.be/BQFca9ceSho

Ogłoszenie kończymy drugim filarem płockiego festiwalu, czyli muzyką drum & bass, z której mamy dziś aż siódemkę artystów, z różnych odcieni tego gatunku. Mroczniejszą i mocniejszą stronę zaprezentuje Klute - będący świeżo po swoim kolejnym albumie autorskim - oraz duet Total Science, który kształtował ramy tego gatunku od momentu powstania. Bardziej atmosferyczne i deepowe barwy muzyki połamanej zaprezentuje z kolei Halogenix znany choćby z trio producenckiego Ivy Lab. Najbardziej pogodny i melodyjny w dzisiejszym zestawieniu jest BCee - właściciel Spearhead Records. To jednak nie wszystko, bo artystów w namiocie Hybrid przez oba dni wspierać będą wokalnie MC: DRS, Wrec oraz przyjaciel festiwalu, zakochany w płockiej plaży LowQui.

Klute - Earth Spits Out The Living: https://youtu.be/0KzV-hwlG-E
Total Science - Another Time: https://youtu.be/FbK-WjEcak0
Halogenix - Beyond The Bounds: https://youtu.be/P7sJ7_UGa5c
BCee - Come And Join Us: https://youtu.be/cP1i_weURLE

Jak już wspomnieliśmy, tylko do końca czwartku karnety na Audioriver dostępne są w promocyjnych cenach 200 zł za wejściówkę dwudniową i 260 zł za trzydniową. Znajdziecie je na http://audioriver.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Na koniec zapraszamy do playlisty z utworami wszystkich ogłoszonych dziś gwiazd: http://bit.ly/2qsdbg6


***
Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne
w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają
z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku - na plaży nad Wisłą
i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.
Dotychczas ogłoszeni artyści to: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Agents Of Time live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, Dax J, DJ Storm, Emperor, Exium live, High Contrast live, Hugh Hardie, Jackmaster, Keeno, Killbox (Ed Rush & Audio), KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, S.P.Y, Solomun, Tale Of Us, The Belleville Three, The Erised, Vitalic - ODC live, We Draw A.

Więcej na www.audioriver.pl

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję