Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Jubileuszowy album SCOOTER

Zgłoś nadużycie
Jedna z najważniejszych niemieckich grup na scenie techno świętuje ćwierćwiecze twórczości!

Jedna z najważniejszych niemieckich grup na scenie techno świętuje ćwierćwiecze twórczości!
Gdy 25 lat temu H.P. Baxxter tworzył wraz z kolegami zespół, młodzi muzycy nawet nie śnili o karierze jaka ich czekała. A jednak przebój za przebojem płyta za płytą, pozycja grupy pewnie rosła, wkrótce czyniąc ze SCOOTER jedną z najważniejszych niemieckich formacji techno. Dziś, muzycy mogą się pochwalić łącznym wynikiem ponad 500 tygodni na singlowych listach przebojów, 300 tygodni na notowaniach albumowych i 30 milionami sprzedanych egzemplarzy. SCOOTER to również ponad 80 złotych i platynowych nagrań, niezliczone nagrody i nominacje. Tej grupy nikt i nic nie było w stanie zatrzymać, o czym przekonała się Madonna, gdy w 2008 roku muzycy wyprzedzili gwiazdę w wyścigu o #1 UK chart z albumem „Jumping All Over the World".

Wszystko zaczęło się od muzycznej sceny rave, która królowała w Niemczech na początku lat 90-tych. Singiel „Hyper Hyper" z 1994 roku był pierwszym dużym przebojem zespołu, który otworzył przed muzykami drzwi do światowej kariery - i tę szansę Scooter wykorzystali bezbłędnie. 23 single z niemieckiego Top 10 i ponad tysiąc wyprzedanych koncertów mówią same za siebie.

 

Hyper Hyper: https://www.youtube.com/watch?v=7Twnmhe948A

 

Co sprawia, że SCOOTER od tylu lat utrzymują się na topie? Przede wszystkim genialne wyczucie trendów. Zespół wciąż zaskakuje nowymi brzmieniami, skutecznie unikając zaszufladkowania. Dodatkowo otworzenie się na młodych muzyków sprawiło, że twórczość grupy jest wciąż aktualna a na koncertach bawią się wszystkie pokolenia.

Z okazji 25-lecia twórczości grupa prezentuje wyjątkowy krążek „100% SCOOTER (Wild & Wicked)", na której znalazły się aż 63 numery! Obok największych przebojów na płycie pojawiła się również utwór „In Rave We Trust - Amateur Hour". Album od dzisiaj w sklepach!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję