Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Wspólna płaszczyzna według Above & Beyond

Zgłoś nadużycie
Pochodzimy ze wszystkich zakątków naszej planety. Różnimy się kolorem skóry, kształtami i rozmiarami oraz wierzymy w wiele różnych rzeczy. Łatwo więc można pomyśleć, że jesteśmy bardzo podzieleni. Jednak z otwartym sercem i umysłem potrafimy zrozumieć, jak wiele możemy się od siebie nauczyć. Wystarczy tylko znaleźć to miejsce, a nazywamy je wspólną płaszczyzną.

Legendarna grupa, która od 2000 roku porusza pięknymi melodiami, znakomitymi remiksami oraz spektakularnymi występami na żywo. Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki to nie tylko świetni DJ e i producenci, założyciele słynnego labela Anjunabeats i gwiazdy audycji radiowej pod nazwą Group Therapy. Są przyjaciółmi z artystyczną duszą i jak nikt inny potrafią hipnotyzować głębokimi dźwiękami czy wyszukanymi wokalami.

Podobne emocje gwarantuje „Common Ground", czwarty studyjny album Brytyjczyków. Składa się on z 13 utworów, wśród których znane wszystkim single „Tightrope", „My Own Hymn" i „Northern Soul" oraz zupełnie nowe, emocjonalne kompozycje z udziałem fantastycznych gości jak Marty Longstaff, Richard Bedford, Zoë Johnston czy Justine Suissa. Do tego rewelacyjne instrumentale, rozpoczynające i kończące to wspaniałe wydawnictwo. Above & Beyond ponownie potwierdzają, że doskonale rozumieją swoich fanów, a najnowszy krążek jest kontynuacją ich drogi obranej wiele lat temu.

 

Muzyka powinna łączyć ludzi, bez względu na kolor skóry, wyznanie czy pochodzenie. Dlatego ten album jest kolejnym ważnym elementem układanki, wezwaniem skłaniającym do refleksji.

 

 

 

Tracklista:

01. The Inconsistency Principle

02. My Own Hymn (feat. Zoë Johnston)

03. Northern Soul (feat. Richard Bedford)

04. Naked (feat. Justine Suissa)

05. Sahara Love (feat. Zoë Johnston)

06. Happiness Amplified (feat. Richard Bedford)

07. Is It Love? (1001)

08. Cold Feet (feat. Justine Suissa)

09. Tightrope (feat. Marty Longstaff)

10. Alright Now (feat. Justine Suissa)

11. Bittersweet & Blue (feat. Richard Bedford)

12. Always (feat. Zoë Johnston)

13. Common Ground

 

 

 

PREMIERA: 26.01.2018

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję